Tirana chat shtypi

images tirana chat shtypi

Mendoj se eshte koha te vendosim nje rregull te qarte ne lidhje me perdorimin e gegerishtes ne Wikipedia. All volunteers will be reimbursed of the donations that eventually succeed and they will be low amounts, like dollars. Kemi nevoje qe nje gjuhetar me me pervoje te marre pjese ne kete diskutim. You can see previous editions here. I'll be happy to assist or to connect you with a volunteer who can assist. Perse nuk paska nje uikipedia toskesh?

 • SEO Stats, Worth & Analysis
 • Online Chat & Njohje në Shqipëri Njih Persona & Krijo Miqësi në Shqipëri Badoo
 • Chat Shqiptar, Chat Shqip, Albanian chat, Albania chat room online falas
 • Si u arrestua dhe pse u denua me vdekje Gjergj Bubani

 • SEO Stats, Worth & Analysis

  Chat Shqip online per Shqiptar falas pa regjistrim. Top Albanian chat ne Amerik dhe Zvicer, Kosova chat Maqedonia. Vajza Shqiptare Albania Shtypi Shqiptar | Gazeta Shqiptare, LexoniShtypin Shqiptar Tirana chat · Sms Falas Muzik.

  Cities Explore✈ Trips Chat People Forum Best by Month Fin.

  Online Chat & Njohje në Shqipëri Njih Persona & Krijo Miqësi në Shqipëri Badoo

  Indep. Calc Travel Trends · Remote Jobs Neighborhoods Coworkations. Ad. Chat Shqiptar bisedo chat me vajza nga Shqiperia Chat Kosova Chat. Albanian Chat Fajtori bisedo ne chat vajza nga shqiperia shprehu me chat kosova.
  Mos harrojme se para nesh jane te gjiteh gjuhet e tjera te ballkanit dhe ne jemi te fundit ne rradhe!!!! Artikulli ne Wikipedia ne anglisht mbi Marreveshjen e Konferences se ambasadoreve ne Londer nuk permend asgje per kete, pasi disa here, redaktues serbe e greke me kane fshire paragrafet qe vije mbi kete ceshtje.

  Another activity will be to test software that will likely have an effect on the running of the MediaWiki software. Vous pouvez nous rejondre au bistro italien pour nous laisser un message.

  Chat Shqiptar, Chat Shqip, Albanian chat, Albania chat room online falas

  Thanks, Gmeijssen 3 shkurt Cfare po behet per kete ceshtje se eshte bere lemsh Wikipedia ne shqip. Shume artikuj perdorin te tashmen dhe mendoj qe eshte gabim.

  images tirana chat shtypi
  WHY DO BOYS LIKE GIRLS BODIES
  As much of the activity will be concentrated on translatewiki. Perse une qe jam nga veriu duhet t'i shkruaj edhe ne uikipedia qendrore edhe neper uikipedia anekse-dialektesh???? Kjo do t'u kundervihej argumentave te serbeve e grekeve ne Wikipedia qe Shqiperia nuk ka ekzistuar, pra nuk eshte ndare ndonjehere dhe me kete justifikojne qe Kosova e Cameria nuk jane troje shqiptare.

  Kur klikon tek shiko historikun te dalin disa mundesi nder te cilat edhe ajo per te pare sesa vizita ka ai artikull gjate javes.

  Si u arrestua dhe pse u denua me vdekje Gjergj Bubani

  Sorry if this message is not in your language. Kolege Uikipediane duke naviguar tek wiki italiane dhe tek ajo angleze vura re qe sejcila prej tyre ne artikujt qe permbajne kane dhe info plus.

  Njihu me Persona në Shqipëri. Chat me meshkuj & femra afër teje. Njihu me persona & krijo miqësi të reja në Shqipëri në rrjetin social me shtrirjen më të.

  World's best % FREE chat dating site in Tirana! Chat with cute singles in Tirana with our FREE dating service. Loads of single men and women are chatting. Social + Chat. • Mijëra minuta dhe SMS. • + 3GB BONUS për aktivizimet Online.

  images tirana chat shtypi

  • Social + Chat. • Mijëra minuta & SMS. Mëso më shumë Mëso më shumë.
  Edvini 29 janar Ne wikipedian anglisht dominojne kryesisht mendimet e grekeve dhe te sllaveve perpara te vertetave shqipatre! Babagjysh diskutimet 15 shkurt We really need information about the preferences of all delegates in order to book flights and accommodation on time. I am helping to organise a conference for women involved with Wikimedia Foundation projects. Mund te bejme shume me teper.

  images tirana chat shtypi

  Perse nuk paska nje uikipedia toskesh?

  images tirana chat shtypi
  Chef guy savoy
  Ne fakt ne enciklopedi duhet perdorur gjuhe sa me e thate, pra sa me asnjanese, gjuhe zyrtare e pa ngjyrime emocionale. Secili perdorues ka te drejte te votoj 3 artikuj te ndryshem, dhe nese keni kohe shihni artikujt dhe vlersoni cilet jane me te mire.

  Video: Tirana chat shtypi Arrestimi i Nirgen Ymerit Tirane. MPB. 1 tetor 2014

  In addition, a community member is sought to be the Ombudsperson for the FDC process. Distributed via Global message delivery. Kurdohere qe te me postosh ne faqen e diskutimit do te te kthej pergjigje menjehere. Edvini 29 janar

  images tirana chat shtypi

  2 Replies to “Tirana chat shtypi”

  1. Po sjell ne kuvend nje ceshtje per sjelljen e burokratit Puntorii vetmi burokrat aktiv, se bashku me Eagleal, tani per tani ne sqwiki. These can then be used in all Wikimedia projects and outside of them.